Hasta Bakım

Anasayfa / Bakıcı / Yaşlı ve Hasta Bakımı / Hasta Bakım
Ailenizde bakıma ihtiyacı olan hasta bireyler varsa onların ihtiyaçlarının profesyoneller tarafından giderilmesini sağlayabilirsiniz

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yaşlı ve Hasta Bakımı

Ürün Kodu: H0002

Fiyatı: 250 TL + KDV.

Belirli rahatsızlıklar geçiren bakıma ihtiyaç duyan kişilere uygulanan Hasta Bakım Hizmeti her zaman için güvenilir ve işini düzgün yapan kişiler tarafından yapılmalıdır. Hastanın sakat, özürlü veya yaş itibariyle kendi bakımını yapamadığı durumlarda sağlık ve sosyal hizmetlere ihtiyacı olabilmektedir. Bu bakım hizmetleri ameliyat sonrası bakım ihtiyacı olanlardan uzun süreli bakıma muhtaç olan yaşlılara, yeni doğum yapan annelerden evde tedavisi sürecek hastalara kadar birçok kişi faydalanabilir.

Evlerde sağlık bakımının gerçekleştirilmesi sonucu en önemli iki faydası, sağlık harcamalarında sağladığı düşüş ve hastanın kendi huzurlu ortamında bakımının sağlanmasıdır. Yüksek kalitede hasta bakım hizmeti verebilmek için kişilerin ve ya gruplarının inanç ve isteği gereklidir. Hasta bakım hizmeti verilecekken ciddi anlamda büyük grup çalışmaları yapmak gerekir. Hastaların bakım hizmetinden memnun kalıp kalmadığı hastane için önemli bir durum olduğu için hastaya olan davranışlarda hasta memnuniyetini etkileyecek temel unsurlar olduğu belirtilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Bizi Arayın! (0256) 000 0 000

Copyright © 2018. www.anindahizmet.com
Top