Temizlik Yaparak Para Kazanmak İster misiniz?

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Temizlik Yaparak Para Kazanmak İster misiniz?

Temizliğe gidenler arasında göze çarpanlar çoğunlukla ev hanımlarıdır. Ama ek gelir elde etmek isteyen çalışanlar da kendilerine uygun olan saatler içerisinde temizlik yapmaya gidebilirler. Bu işi yapmak için isterseniz çevrenize haber yayabilir, isterseniz www.anindahizmet.com'a kayıt olabilirsiniz. Üye olduktan sonra www.anindahizmet.com'dan gelecek yönlendirmeye göre temizlik yapacağınız eve gidersiniz. Ayrıca bir eve temizliğe gittiğinizde o kişinin referansıyla kendinize çok daha fazla müşteri bulabilirsiniz.

Ev temizliği yapmak gerçekten kazançlı bir yöntemdir. Örneğin; bir evin standart temizliği için (süpürmek, toz almak, banyo, tuvalet temizliği) alacağınız ücret 100 lira civarındadır. Tabii ekstra temizlik yapıldığı zaman bu fiyat artacaktır. Mesela cam silmek, detaylı mutfak temizliği, ütü yapmak gibi işler yaparsanız, 100 liradan daha fazla ücret talep edebilirsiniz. Bazı ev sahiplerinin temizlik yapan kişilere çok cömert davrandığını da belirteyim. Bu tamamen sizin ev sahibiyle yapacağınız anlaşmaya bağlı.

Sonuçta yıllardır ev temizliği yaparak bu konuda profesyonel olmuş kadınlar için temizlik yapmak çocuk oyuncağı gibidir. Ev süpürüp, silmek ne kadar zor olabilir ki? Sadece bir iki saat içerisinde günlük temizlik yapacak ve bu sayede para kazanacaksınız. Evlere temizliğe gitmek sizce de iyi fikir değil mi?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Bizi Arayın! (0256) 000 0 000

Copyright © 2018. www.anindahizmet.com
Top